Блок питания Zalman 800W (ZM800-GV2SE)
код товара: 434298
  есть в наличии
Блок питания Zalman 800W (ZM800-GV2SE)   Блок питания Zalman 800W (ZM800-GV2SE)   Блок питания Zalman 800W (ZM800-GV2SE)
               Самовывоз: бесплатно
Можно забрать после: 15:00 21.05.2026
Доставка по Украине:
Гарантия (мес): 36
Описание
Характеристики
Cybenetics ETA SILVER
GV2SE має рейтинг ефективності ETA Silver, що означає, що він має гарантований типовий ККД 88%.
Cybenetics Lambda
Сертифікат 80 PLUS Bronze
Тиха та довговічна технологія охолодження
Активна система PFC
Перетворювач 12V
Вбудований високоефективний конденсатор, що витримує до 221°F
Вбудований EMI-фільтр для зменшення шуму
Алюмінієвий твердотільний конденсатор
Високоефективне джерело живлення
Блок живлення ZALMAN має настільки високу енергоефективність, що в режимі очікування споживання енергії не перевищує 0,5 Вт, що дозволяє уникнути зайвого енергоспоживання. Блок живлення має клас енергоефективності ErP LOT 6, який відповідає європейським стандартам енергозбереження, що забезпечує екологічність та енергоефективність для користувачів.
Відповідає вимогам директиви RoHS
Сумісність та готовність до роботи з Intel та AMD
Компактний розмір
Стандартний розмір ATX забезпечує широку сумісність.
Чорні плоскі кабелі
Основні характеристики
Тип БЖ: для комп'ютерів
Стандарт БЖ: ATX
Потужність: 800 Вт
Модульне підключення кабелів: не має
Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Bronze
Модуль PFC: активний
Підключення материнської плати: 20+4 pin
Підключення процесора: 4+4pin
Підключення відеокарти: 4x6+2 pin
Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт: 4
Кількість роз'ємів SATA: 6
Кількість роз'ємів Peripheral: 3
Кількість роз'ємів FDD: 1
OutputСurrent +5V: 20A
OutputСurrent +3,3V: 20A
OutputCurrent +12V1: 66.66A
OutputСurrent -12V: 0.5А
OutputСurrent +5Vsb: 3А
Тип охолодження: вентилятор
Діаметр вентиляторів: 1x120 мм
Розмір, мм: 140 x 150 x 86 мм
Інші
Виробник: Zalman
Модель: 800W
Артикул: ZM800-GV2SE
Гарантія, міс: 36
Часто задаваемые вопросы
Просмотренные
Смотрите также
Нет отзывов