Блок питания Zalman 700W (ZM700-TXII)
код товара: 434296
  нет в наличии
Уведомление о поступлении
Блок питания Zalman 700W (ZM700-TXII)   Блок питания Zalman 700W (ZM700-TXII)   Блок питания Zalman 700W (ZM700-TXII)
Блок питания Zalman 700W (ZM700-TXII)   Блок питания Zalman 700W (ZM700-TXII)
  нет в наличии
Уведомление о поступлении
Гарантия (мес): 36
Описание
Характеристики
Забезпечує стабільну напругу без перевантажень за вхідним струмом.
Конструкція з одинарною шиною забезпечує показники до +12 і 630 Вт доступної потужності за ефективності 90%, забезпечуючи стабільну напругу живлення процесора та відеокарти, які є основними компонентами ПК.
Конденсатор 105 °C забезпечує стабільне живлення навіть за високої напруги та температури.
Подвійний алюмінієвий блок радіатора встановлений, щоб звести до мінімуму внутрішнє тепловиділення.
Всі вживані матеріали екологічно безпечні та нешкідливі.
Енергоефективність блока живлення ZALMAN дає змогу в режимі очікування підтримувати потужність менш ніж 1 Вт, запобігаючи зайвому енергоспоживанню. Блок живлення сертифікований за стандартом ErP Lot 6, який відповідає європейським стандартам енергозбереження з охорони довкілля та енергоефективності.
Сертифікація за стандартом 80 PLUS гарантує високу продуктивність і ефективність MegaMax.
Відповідність вимогам до блоків живлення для форм-факторів настільних платформ Intel, вер. 1.42, підтримка 5 В резервної напруги, 3.0 А.
Підтримка оптимального значення температури за навантаження 100%.
Система багатоступеневого захисту захищає вашу систему.
Захист від завищеної напруги
Захист від зниженої напруги
Захист від перевищення рівня потужності
Захищено від короткого замикання
1. Безшумна й безвідмовна робота завдяки підшипникам ГДП.
2. Збільшення довговічності та збільшення прогнозованого терміну експлуатації.
3. Зниження шуму за мінімального тепловиділення.
Безшумний вентилятор 120 мм. забезпечує потужний потік повітря навіть за низьких обертів, що дає змогу швидко відводити тепло від джерела живлення для оптимальної ефективності охолодження.
Стандартний розмір ATX (140x150x86 мм) забезпечує широкий діапазон сумісності.
Основні характеристики
Тип БЖ: для комп'ютерів
Стандарт БЖ: ATX
Потужність: 700 Вт
Модульне підключення кабелів: не має
Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS
Модуль PFC: активний
Підключення материнської плати: 20+4 pin
Підключення процесора: 1x4+8pin
Підключення відеокарти: 4x6+2 pin
Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт: 4
Кількість роз'ємів SATA: 6
Кількість роз'ємів Peripheral: 4
Кількість роз'ємів FDD: 1
OutputСurrent +5V: 22A
OutputСurrent +3,3V: 22A
OutputCurrent +12V1: 52.5А
OutputСurrent -12V: 0.5А
OutputСurrent +5Vsb: 3А
Тип охолодження: вентилятор
Діаметр вентиляторів: 1x120 мм
Розмір, мм: 150 x 140 x 86 мм
Інші
Виробник: Zalman
Модель: 700W
Артикул: ZM700-TXII
Гарантія, міс: 36
Смотрите также
Нет отзывов