Блок питания GIGABYTE 550W (GP-P550SS ICE)
код товара: 434229
  есть в наличии
Блок питания GIGABYTE 550W (GP-P550SS ICE)   Блок питания GIGABYTE 550W (GP-P550SS ICE)   Блок питания GIGABYTE 550W (GP-P550SS ICE)
               Самовывоз: бесплатно
Можно забрать после: 15:00 21.05.2026
Доставка по Украине:
Гарантия (мес): 36
Описание
Характеристики
КЛЮЧОВІ ПЕРЕВАГИ
  • Естетичний світлий дизайн
  • Сертифікат 80 PLUS Silver (230V EU)
  • Відповідність вимогам стандарту Intel ATX 3.0
  • 120-мм вентилятор, гідродинамічний підшипник (FDB)
  • Плоскі силові кабелі
  • Виділена лінія живлення +12 В
  • Схеми захисту OVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP
Стандарт 80 PLUS SILVER
Блок живлення відповідає вимогам сертифіката 80 Plus Silver (230V EU) на умовах 50% навантаження та демонструє енергоефективність на рівні >90%. Чим вища енергоефективність, тим нижчі втрати у ланцюгах живлення на тлі комфортного температурного режиму для ключових компонентів та мінімального рівня шуму вентиляторів системи охолодження.
Гнучкі плоскі кабелі
Виділена шина +12 В
Виділена шина +12 В покликана забезпечити необхідну вихідну потужність, стабільне живлення та сумісність з апаратним забезпеченням. Реалізована схема спрощує функцію підключення силового кабелю і є добрим рішенням для стабільного функціонування системи в режимі OC. Подробнее: http://m.all-service.com.uacatalog/4513-kompyuternye-komplektuyuschie/6472-blok-pitaniya/434229-gigabyte-550w-gp-p550ss-ice.html
Основні характеристики
Тип БЖ: для комп'ютерів
Стандарт БЖ: ATX 12V v3.0
Потужність: 550 Вт
Модульне підключення кабелів: не має
Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Silver
Модуль PFC: активний
Підключення материнської плати: 20+4 pin
Підключення процесора: 4+4pin
Підключення відеокарти: 2x6+2 pin
Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт: 2
Кількість роз'ємів SATA: 5
Кількість роз'ємів Peripheral: 3
OutputСurrent +5V: 20A
OutputСurrent +3,3V: 20A
OutputCurrent +12V1: 45.8A
OutputСurrent -12V: 0.3А
OutputСurrent +5Vsb: 3А
Тип охолодження: вентилятор
Діаметр вентиляторів: 1x120 мм
Розмір, мм: 140 x 150 x 86 мм
Інші
Виробник: GIGABYTE
Модель: 550W
Артикул: GP-P550SS ICE
Гарантія, міс: 36
Часто задаваемые вопросы
Смотрите также
Нет отзывов