Блок питания Gamemax GM-400-PFC Black
код товара: 434224
  есть в наличии
               Самовывоз: бесплатно
Можно забрать после: 15:00 21.05.2026
Доставка по Украине:
Гарантия (мес): 24
Описание:
Основні характеристики
Тип БЖ: для комп'ютерів
Стандарт БЖ: ATX
Потужність: 400 Вт
Модульне підключення кабелів: не має
Модуль PFC: активний
Підключення материнської плати: 20+4 pin
Підключення процесора: 4pin
Підключення відеокарти: відсутнє
Кількість роз'ємів SATA: 2
Кількість роз'ємів Peripheral: 2
OutputСurrent +5V: 20A
OutputСurrent +3,3V: 14A
OutputCurrent +12V1: 11A
OutputСurrent +12V2: 13A
OutputСurrent -12V: 0.5А
OutputСurrent +5Vsb: 2.5А
Тип охолодження: вентилятор
Діаметр вентиляторів: 1x120 мм
Розмір, мм: 150 x 140 x 86 мм