Блок питания Chieftec 850W Polaris 3.0 (PPS-850FC-A3)
код товара: 434169
  есть в наличии
Блок питания Chieftec 850W Polaris 3.0 (PPS-850FC-A3)   Блок питания Chieftec 850W Polaris 3.0 (PPS-850FC-A3)   Блок питания Chieftec 850W Polaris 3.0 (PPS-850FC-A3)
Блок питания Chieftec 850W Polaris 3.0 (PPS-850FC-A3)   Блок питания Chieftec 850W Polaris 3.0 (PPS-850FC-A3)
               Самовывоз: бесплатно
Можно забрать после: 15:00 18.05.2026
Доставка по Украине:
Гарантия (мес): 24
Описание
Характеристики
Серія CHIEFTEC Polaris 3.0 розроблена відповідно до стандарту Intel ATX 3.0 і підтримує PCIe GEN 5 із сертифікованою ефективністю 80 PLUS® GOLD, обіцяючи виняткову продуктивність. Polaris 3.0 має найсучаснішу технічну конструкцію, включаючи напівмостовий перетворювач LLC з технологією DC- to-DC, а також японські основні конденсатори для досягнення низького рівня пульсацій і точного регулювання напруги. Безшумний вентилятор Polaris 3.0 135 мм FDB оптимізує баланс між охолодженням і шумом при відмінній довговічності. Повністю модульна система прокладки кабелів забезпечує чисту та зручну збірку всередині будь-якої системи. Подробнее: http://m.all-service.com.uacatalog/4513-kompyuternye-komplektuyuschie/6472-blok-pitaniya/434169-chieftec-850w-polaris-3-0-pps-850fc-a3.html
Основні характеристики
Тип БЖ: модульні,  для комп'ютерів
Стандарт БЖ: ATX 12V v3.0
Потужність: 850 Вт
Модуль PFC: активний
Підключення материнської плати: 20+4 pin
Підключення процесора: 2x4+4pin
Підключення відеокарти: 2x6+2 pin, 1x12VHPWR
Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт: 3
Кількість роз'ємів SATA: 12
Кількість роз'ємів Peripheral: 4
OutputСurrent +5V: 22A
OutputСurrent +3,3V: 22A
OutputCurrent +12V1: 70.8А
OutputСurrent -12V: 0.3А
OutputСurrent +5Vsb: 3А
Тип охолодження: вентилятор
Діаметр вентиляторів: 1x135 мм
Розмір, мм: 160 x 150 x 86 мм
Інші
Виробник: Chieftec
Модель: 850W Polaris 3.0
Артикул: PPS-850FC-A3
Гарантія, міс: 24
Смотрите также
Нет отзывов