Холст WWM натуральный хлопковый 260г/м рулон 610мм х 30м (CC260R.610) диаметр втулки 50мм
код товара: 072094
  есть в наличии
               Самовывоз: бесплатно
Можно забрать после: 14:31 13.05.2026
Доставка по Украине:
Описание
Характеристики
Щільний носій з натуральної бавовни (100%) з яскраво-білою бархатистою поверхнею.
Придатний для друку зображень із роздільною здатністю до 1440 dpi.
Швидко сохне.
Ідеальний для друку художніх робіт та репродукцій.
Щоб отримати найкращі результати друку, вибирайте відповідний тип носія в установках принтера.
Крім формату 914мм x 30м, полотно доступне у форматі A3, A4.
При виробництві цього паперу використовується лише високоякісна сировина та компоненти.
Процес виробництва відповідає міжнародним стандартам ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, ISO 14024:2002
Отримані фотографії та зображення мають якісну, реалістичну передачу кольорів.
Рекомендується зберігати папір в оригінальній упаковці, при кімнатній температурі та вологості.
Производитель : WWM
Формат: 610мм х 30м
Плотность: 260г/м кв
Фасовка: рулон
Часто задаваемые вопросы
Просмотренные
Смотрите также
Нет отзывов